Remiji Hoffenheima i Juventusa

Kramarić precizan s 11 metara, Mandžukić asistirao Ronaldu

02.02.2019.

Andrej Kramarić ubilježio je u subotu novi bundesligaški pogodak u remiju Hoffenheima s Fortunom, a Mario Mandžukić asistirao je u remiju Juventusa s Parmom.

U 20. kolu Bundeslige Hoffenheim je dočekao Fortunu iz Düsseldorfa, a nakon 16. minuta igre dosuđen je kazneni udarac za domaćine, koji u vodstvo pretvara reprezentativni napadač Andrej Kramarić.

Konačnih 1:1 postavio je Hennings na samom početku drugog poluvremena, a Kramarić je odigrao cijelu utakmicu. Davor Lovren zbog ozljede nije konkurirao za sastav gostiju.

Juventus i Parma sastali su se u 22. kolu Serie A te odigrali neriješenih 3:3, pri čemu je Mario Mandžukić asistirao Ronaldu za treći pogodak Stare dame, u 66. minuti za prednost 3:1.

Mandžukić je nosio kapetansku vrpcu svoje momčadi te odradio svih 90 minuta, a Juventus je s zadržao niz ligaške nepobjedivosti te ima devet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Napolija.