Pobjede Juventusa i Wolfsburga

Asistencije Marija Mandžukića i Josipa Brekala

16.02.2019.

Mario Mandžukić upisao je asistenciju u pobjedi Juventusa nad Frosinoneom, dok je Josip Brekalo isti doprinos dao u pobjedi Wolfsburga nad Mainzom.

Juventus je svoj niz ligaške neporaženosti sačuvao i u 24. kolu talijanskog prvenstva, svladavši na svom terenu Frosinone rezultatom 3:0.

Prva su dva pogotka postigli Dybala i Bonucci već u prvih 17 minuta, a konačni je rezultat postavio Ronaldo u 63. minuti dvoboja, na asistenciju Marija Mandžukića.

Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu, a Stara dama na vrhu poretka ima 14 bodova prednosti i utakmicu više od Napolija.

Istim je rezultatom Wolfsburg kod kuće pobijedio Mainz u sklopu 22. kola Bundeslige, a već u četvrtoj minuti Josip Brekalo asistira strijelcu Arnoldu za vodstvo.

Uspjeh Wolfsburga zapečatili su Weghorst s bijele točke te Knoche, u razdoblju između 69. i 76. minute.

Brekalo je igrao do 78. minute, kada ga je zamijenio Klaus, a Wolfsburg drži visoko peto mjesto na tablici - s dva boda prednosti ispred Rebićevog Eintrachta, Kramarićevog Hoffenheima i Jedvajevog Bayera.