Prolaz u Europskoj ligi

Sjajni potezi Ivana Perišića potvrdili uspjeh Intera

21.02.2019.

Talijanski Inter izbacio je u šesnaestini finala Europske lige momčad Rapida iz Beča, a Ivan Perišić na svoj je konto dodao pogodak i asistenciju.

Crno-plavi iz Milana donijeli su iz Beča prednost 1:0, koju su ovog četvrtka potvrdili uvjerljivom pobjedom pred svojim navijačima.

Vecino i Ranocchia prva su dva pogotka Intera postigli u prvom poluvremenu, a u 80. minuti hrvatski reprezentativac Ivan Perišić izlazi sam ispred suparničkog vratara, zaobilazi ga i efektnim lobom šalje loptu u mrežu.

Samo sedam minuta poslije Perišić vrlo dobrom povratnom loptom pronalazi strijelca Politana, koji na semaforu ispisuje konačnih 4:0.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, Marcela Brozovića zamijenio je Valero nakon sat vremena igre, a Šime Vrsaljko ne nastupa zbog operacije koljena.