Svladan Kramarićev Hoffenheim

Rebić upisao pogodak u dramatičnoj pobjedi Eintrachta

02.03.2019.

Reprezentativni napadač Ante Rebić bio je strijelac prvog pogotka Eintrachta u dvoboju s Kramarićevim Hoffenheimom.

Eintracht i Hoffenheim sastali su se u Frankfurtu u 24. kolu Bundeslige, a na prvi se pogodak čekalo do 20. minute. Tada je Kostić izveo slobodan udarac te pogodio Rebića, koji tako dovodi svoju momčad u prednost 1:0.

Hoffenheim je potom preokrenuo pogocima Joelintona i Belfodila u 43. i 60. minuti, no Eintracht u samoj završnici osvaja sva tri boda: Haller u 89. minuti te Paciencia u šestoj minuti sudačke nadoknade ispisuju na semaforu 3:2.

Rebić je zbog manjih zdravstvenih poteškoća iz igre izašao na poluvremenu, dok je Andrej Kramarić odigrao cijeli susret za Hoffenheim.

Eintracht drži peto mjesto na prvenstvenoj tablici, s tri boda manje od Borussije (M), dok je Hoffenheim na devetoj poziciji.