Efektan pogodak petom

Kramarić donio slavlje Hoffenheimu, Andrijašević bod Beverenu

11.03.2019.

Andrej Kramarić ove je nedjelje bio junak Hoffenheimove pobjede nad Nürnbergom, dok je Franko Andrijašević upisao svoj prvi pogodak za Beveren.

Hoffenheim je ugostio Nürnberg u sklopu 25. kola Bundeslige, a napadač Vatrenih Andrej Kramarić "podebljao" je svoj golgeterski ligaški konto već u 25. minuti, realiziravši kazneni udarac za vodstvo domaćina.

Nakon sat vremena igre izjednačio je Behrens, no Kramarić u 78. minuti završava akciju Hoffenheima za pobjedu 2:1 - Nürnbergovog je vratara matirao atraktivnim potezom petom.

Kramarić je odradio svih 90 minuta, a Ivo Iličević nije konkurirao za sastav gostiju.

U belgijskoj je ligi Beveren dočekao Waregem (1:1), a mreže su mirovale sve do 68. minute, kada Waregem preko Bongodne dolazi u prednost.

Bod je svom novom klubu - u kojemu se nalazi na posudbi iz Genta - donio hrvatski veznjak Franko Andrijašević, koji je igrao od početka do kraja utakmice. Karlo Lulić ušao je s klupe za pričuve u 85. minuti.