CSKA remizirao, Eintracht pobijedio

Novi pogodak Vlašića, asistencija Rebića

31.03.2019.

Nikola Vlašić zatresao je mrežu Ufe pri čemu je CSKA osvojio jedan bod, a Ante Rebić asistirao je za drugi pogodak Eintrachta protiv Stutgarta.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić postigao je vodeći pogodak za moskovski CSKA u prvenstvenom ogledu protiv Ufe, koji je završio bez pobjednika.

Vlašić je precizan bio okružen svojim čuvarima nakon 25 minuta igre, a na 2:0 povisio je Čalov sredinom drugog poluvremena. Ufa je poraz izbjegla pogocima Bizjaka u 87. minuti te Slyja u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Samo tri minute prije prvog pogotka gostiju, Vlašića je zamijenio Nishimura, a Kristijan Bistrović igrao je od početka do kraja susreta.

U 27. kolu Bundeslige Eintracht je u Frankfurtu ugostio Stuttgart te poveo preko Kostića na isteku prvog poluvremena. U 64. minuti Rebić sjajno proigrava Kostića za udvostručenje vodstva, a konačnih 3:0 na semaforu ispisuje Jović u 84. minuti.

Rebića je u 85. minuti zamijenio Paciencia, a u redovima Stuttgarta Borna Sosa nije konkurirao za nastup.