Visoka pobjeda Intera, poraz Reala

Učinkovit nastup Perišića, Modrić asistent

04.04.2019.

Ivan Perišić upisao je pogodak i asistenciju u visokoj pobjedi Intera, a asistencija Luke Modrića pomogla je ublažiti poraz Real Madrida.

Inter je u sklopu 30. kola talijanskog prvenstva gostovao kod Genoe i upisao uvjerljivu pobjedu (4:0), a za prva su se dva pogotka pobrinuli Gagliardini u 15. minuti te Icardi s bijele točke u 40. minuti.

Igrala se 54. minuta kada je Icardi proigrao Ivana Perišića, a hrvatski reprezentativac izlazi sam ispred suparničkog vratara i rutinski ga matira za treći pogodak Intera. Desetak minuta prije kraja Perišić je ubacio iz kuta, a Gagliardini glavom postavio konačni rezultat.

Perišić je odradio cijelu utakmicu, a Marcela Brozovića je sredinom drugog poluvremena zamijenio Joao Mario. Šime Vrsaljko ne konkurira za sastav Intera zbog ozljede koljena.

U 30. kolu španjolskog prvenstva Valencia je ugostila Real Madrid i pobijedila 2:1, pogocima Guedesa u prvom i Garaya u drugom dijelu.

Poraz Madriđana ublažio je Benzema u sudačkoj nadoknadi, glavom nakon ubačaja kapetana Vatrenih Luke Modrića, koji je odigrao svih 90 minuta.