Pajač opet strijelac za Empoli

Treći ligaški pogodak Domagoja Vide u 20 dana

29.04.2019.

Reprezentativni branič Domagoj Vida nastavio je postizati pogotke za Bešiktaš, a u listu strijelaca Serie A ponovno se upisao Marko Pajač.

Domagoj Vida postigao je u nedjelju svoj treći ligaški pogodak u samo 20 dana - nakon mreža Rizespora i Sivasspora, zatresao je i onu Ankaragucua, u domaćoj pobjedi svog Bešiktaša 4:1 u sklopu 30. kola turskog prvenstva.

Za vodstvo se pobrinuo Yilmaz nakon samo osam minuta igre, a hrvatski je branič u 54. minuti povisio na 2:0 pogotkom iz blizine.

Potom su Yilmaz i Ljajić dovršili posao za Bešiktaš, a jedini je strijelac za goste bio Sacko. Vida je igrao od početka do kraja utakmice, a u redovima gostiju nastupio je Ante Kulušić, koji je igrao do 65. minute.

Bešiktaš drži treće mjesto ligaškog poretka te je još uvijek u utrci za naslov prvaka: za vodećim Basaksehirom zaostaje tri boda, a bodovno je poravnat s drugoplasiranim Galatasarayem, koji ima utakmicu manje.

Svoj drugi pogodak za Empoli u talijanskom prvenstvu postigao je Marko Pajač, koji je u 17. minuti dvoboja u Bologni pogodio bliži kut za prednost svojoj momčadi. Međutim, Bologna je u drugom poluvremenu preokrenula na 3:1, a Pajača je u 82. minuti zamijenio Pasqual.