Peti pogodak u 2019.

Pašalić zapečatio pobjedu Atalante protiv Tudorovog Udinesea

30.04.2019.

Mario Pašalić još je jednom postigao pogodak za svoju Atalantu, ovoga puta protiv momčadi koju vodi Igor Tudor.

Atalanta i Udinese sastali su se u sklopu 34. kola talijanskog prvenstva, a zahvaljujući pobjedi 2:0, bodovi su ostali u Bergamu.

"Nula" je, doduše, na semaforu stajala sve do 82. minute, kada je De Roon pogodio s bijele točke, a samo tri minute poslije Mario Pašalić puca s ruba kaznenog prostora, a lopta se od gostujućeg braniča odbija u mrežu.

Pašaliću je to bio drugi ligaški pogodak unutar samo tjedan dana - nakon što je precizan bio i protiv Napolija - a ukupno peti u 2019. godini.

Hrvatski je veznjak odigrao cijelu utakmicu za Atalantu, koja drži visoko četvrto mjesto Serie A s bodom ispred Rome, dok je Udinese Igora Tudora na 17. mjestu s četiri boda iznad zone ispadanja.