Vrijedni potezi hrvatskih nogometaša

Brekalo asistirao za bod Wolfsburga, Mišić za pobjedu PAOK-a

14.09.2019.

Josip Brekalo asistirao je protiv Fortune u Düsseldorfu za izjednačujući pogodak, dok je Josip Mišić protiv Atromitosa pomogao kreirati pobjedonosni pogodak u sudačkoj nadoknadi.

Wolfsburg je otvorio četvrto kolo Bundeslige gostujućim remijem kod Fortune iz Düsseldorfa, s kojim je ostao neporažen te s osam bodova drži četvrto mjesto na tablici, bodovno poravnat s Bayernom Nike Kovača i Ivana Perišića.

Fortuna je povela u 16. minuti preko Giesselmanna, a u 29. minuti hrvatski reprezentativac Josip Brekalo odličnim potezom pronalazi prostor za dodavanje Weghorstu i poravnanje na 1:1.

Brekalo je igrao do 90. minute, kada ga je zamijenio Joao Victor, a Wolfsburg u sljedećem kolu dočekuje Kramarićev Hoffenheim.

U trećem kolu grčke lige sastali su se Atromitos iz PAOK, a rezultat je uoči sudačke nadoknade bio neriješenih 2:2. Tada hrvatski veznjak Josip Mišić ubacuje za strijelca Crespa i pobjedu Solunjana 3:2.

Mišić je igrao od početka do kraja utakmice, a PAOK sa sve tri uvodne pobjede drži vrh poretka zajedno s Olympiakosom.