Inter nadjačao Milan

Marcelo Brozović strijelac u pobjedi u gradskom derbiju

21.09.2019.

Milan i Inter odigrali su na San Siru još jedan gradski derbi, a crno-plavi Marcela Brozovića imali su više uspjeha od crveno-crnih Ante Rebića.

U četvrtom kolu talijanske Serie A na rasporedu je bio i gradski okršaj Milana i Intera. Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za Inter, dok je Ante Rebić za Milan zaigrao od 83. minute, kada je izašao Leao.

Mreže su mirovale do početka drugog poluvremena. Igrala se 49. minuta kada je Sensi izveo prekid na lijevoj strani, a Brozović pucao s ruba šesnaesterca, a njegov je udarac uz dodir igrača Milana matirao Donnarummu za vodstvo Intera.

Konačnih 2:0 postavio je Lukaku glavom u 78. minuti, a Inter je tako nastavio nizati ligaške pobjede - jedini u prvenstvu zasad ima maksimalni učinak (12 bodova). Milan je trenutačno na devetom mjestu s dvije pobjede i dva poraza.

Brozoviću je to bio drugi prvenstveni pogodak ove sezone: u prvom je kolu pronašao put do mreže Leccea.