Svladan Krasnodar

Dva pogotka i asistencija: Vlašić vodio CSKA do pobjede

22.09.2019.

Vezni igrač Vatrenih Nikola Vlašić još je jednom pružio izvrsnu partiju u dresu moskovskog CSKA, ovoga puta u pobjedi nad Krasnodarom.

CSKA je u Moskvi ugostio Krasnodar u sklopu desetog kola ruskog prvenstva, a pobjedom 3:2 zadržao je samo bod zaostatka za vodećim Zenitom iz St. Peterburga.

Prvi je pogodak pao u 32. minuti, a strijelac je s bijele točke bio hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić, nakon gostujućeg igranja rukom u kaznenom prostoru.

Pet minuta poslije Vlašić iz sredine terena upošljava Čalova, koji vrlo lijepim udarcem izvan šesnaesterca povisuje na 2:0, a već u 41. minuti Vlašić nakon obrane suparničkog vratara pogađa bliži kut za treći pogodak svoje momčadi.

U drugom je poluvremenu Berg dva puta poentirao, no samo je ublažio poraz Krasnodara. Nikola Vlašić, Kristijan Bistrović i Zvonimir Šarlija odigrali su cijelu utakmicu za CSKA.