Rostov odnio bodove

Nikola Vlašić ublažio domaći poraz moskovskog CSKA

06.10.2019.

Vezni igrač hrvatske reprezentacije Nikola Vlašić realizirao je kazneni udarac u ligaškom ogledu svoje momčadi s gostima iz Rostova.

Moskovski CSKA dočekao je Rostov u sklopu 12. kola ruskog nogometnog prvenstva, no ostao je praznih ruku: gosti su pobjedom 3:1 odnijeli sva tri boda.

Za Rostov su pogađali dva puta Bajramjan u prvom te Šomurodov u drugom poluvremenu, da bi u sudačkoj nadoknadi bio dosuđen kazneni udarac za CSKA.

S bijele je točke pogodio Nikola Vlašić i tako ublažio poraz svoje momčadi, koja je tako pala na peto mjesto ligaškog poretka, s bodom zaostatka iza vodeće četvorke (Lokomotiv, Rostov, Krasnodar, Zenit).

Vlašić i Zvonimir Šarlija igrali su svih 90 minuta, a Kristijan Bistrović u igru je ušao u 89. minuti umjesto Ahmetova.