Prvi remi Talijana

Mario Pašalić donio bod Atalanti protiv Manchester Cityja

06.11.2019.

Vezni igrač Vatrenih Mario Pašalić odigrao je ključnu ulogu u susretu četvrtog kola Lige prvaka između Atalante i Manchester Cityja.

Atalanta iz Bergama izgubila je sve tri prve utakmice u Skupini C elitnog europskog klupskog natjecanja, no ove je srijede dočekala engleskog prvaka i osvojila svoj prvi bod.

Manchester City je poveo u sedmoj minuti preko Sterlinga, a Gabriel Jesus propustio je realizirati kazneni udarac na isteku prvog poluvremena.

Na početku nastavka, u 49. minuti, Gomez je ubacio, a Mario Pašalić glavom poravnao na 1:1, nakon čega se rezultat više nije mijenjao, premda su Englezi završnih desetak minuta odigrali bez isključenog vratara Brava.

Pašalić je igrao od početka do kraja utakmice, a u sljedećem kolu Atalanta dočekuje zagrebački Dinamo.