Real Madrid uvjerljiv kod Eibara

Luka Modrić i Alen Halilović upisali ligaške asistencije

09.11.2019.

Luka Modrić sudjelovao je u pobjedi Real Madrida nad Eibarom, a Alen Halilović pomogao je Heerenveenu preokrenuti susret protiv Sparte iz Rotterdama.

U sklopu 13. kola Primere, Real Madrid je gostovao kod Eibara te je slavio rezultatom 4:0 i tako zadržao korak s vodećom Barcelonom.

Hrvatski kapetan Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, a u 61. minuti povratnom je loptom asistirao Valverdeu za posljednji pogodak svoje momčadi. U prvom su dijelu precizni bili dva puta Benzema i jednom Ramos.

Heerenveen je u 13. kolu Eredivisie dočekao Spartu iz Rotterdama, koja je povela u 26. minuti dvoboja preko Veldwijka.

U 72. minuti u igru je ušao Alen Halilović, zamijenivši Kongola, i odmah je asistirao Ejukeu za izjednačenje na 1:1. Isti je igrač šest minuta poslije postigao svoj drugi, pobjednički pogodak za Heerenveen (2:1).