Strijelac za vodstvo

Marko Rog započeo golijadu Cagliarija protiv Fiorentine

10.11.2019.

Hrvatski veznjak Marko Rog načeo je mrežu Fiorentine u ligaškom susretu u kojemu je Cagliari uvjerljivo došao do novih bodova.

Nogometaši Cagliarija svladali su Fiorentinu 5:2 u 12. kolu talijanskog nogometnog prvenstva te je tako nastavio odličan niz rezultata koji ga drži na visokom četvrtom mjestu ligaške tablice.

Prvi je pogodak na utakmici postigao Marko Rog, koji ima pretpoziv izbornika Dalića za nadolazeće utakmice sa Slovačkom i Gruzijom. Igrala se 17. minuta kada je zaključio brzu i atraktivnu akciju svoje momčadi preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Posao su potom dovršili Pisacane, Simeone, Joao Pedro i Nainggolan, a poraz Fiorentine s dva je pogotka u završnih petnaestak minuta utakmice ublažio Vlahović.

Rog je igrao od početka do kraja utakmice, dok je za Fiorentinu cijelu utakmicu odradio Milan Badelj. Fiorentina drži osmo mjestu u poretku.