CSKA svladao Krilju Sovjetov

Fantastičan pogodak Vlašića za pobjedu, na asistenciju Bistrovića

24.11.2019.

Hrvatska kombinacija Kristijan Bistrović - Nikola Vlašić donijela je sva tri boda moskovskom CSKA u ligaškom ogledu s gostima iz Samare.

CSKA je pred svojim navijačima u Moskvi dočekao Krilju Sovjetov u sklopu 17. kola ruskog prvenstva te je minimalnom pobjedom zadržao priključak s vodećim momčadima na tablici.

Za sva je tri boda dovoljan bio jedan pogodak, koji je pao u 75. minuti igre. Mladi hrvatski reprezentativac Kristijan Bistrović uposlio je veznog igrača Vatrenih Nikolu Vlašića, koji iz prekrasnim pogotkom iz daljine matira suparničkog vratara i ispisuje na semaforu konačnih 1:0.

Bistrović je šest minuta poslije napustio teren i svoje mjesto prepustio Bijolu, dok je Vlašić odradio cijeli susret. Zvonimir Šarlija zbivanja je pratio s klupe za pričuve. U redovima gostiju iz Samare svih je 90 minuta odigrao Dejan Radonjić.

Prvo mjesto drži Zenit s 39 bodova, slijedi Ćorlukin Lokomotiv s 34, a CSKA i Krasnodar imaju po 33 boda.