Mainz odnio bodove

Tri pogotka u tri nastupa: Kramarić ublažio poraz Hoffenheima

24.11.2019.

Andrej Kramarić ove je nedjelje ponovno zaigrao za momčad Hoffenheima te se ponovno upisao u listu strijelaca.

Hrvatski napadač u redovima Hoffenheima Andrej Kramarić odigrao je krajem listopada dva bundesligaška dvoboja te postigao dva pogotka, no potom je opet morao pauzirati zbog ozljede te je propustio i reprezentativno okupljanje u Rijeci i Puli.

U 12. kolu njemačkog prvenstva njegova je momčad ugostila Mainz, a Kramarić je u igru ušao na poluvremenu umjesto Akpogume.

Mainz je od 62. minute vodio već 3:0, a Kramarić je u 83. minuti spretnom reakcijom pred suparničkim vratima smanjio zaostatak Hoffenheima. Međutim, Mainz do kraja utakmice postiže još dva pogotka, za konačnih 5:1.

Kramarić tako ove sezone ima tri pogotka u tri prvenstva nastupa, a Hoffenheim drži osmo mjesto u poretku s 20 osvojenih bodova, koliko imaju i Borussia iz Dortmunda te Brekalov Wolfsburg.