Dvoboj na Anfieldu

Dejan Lovren spasio Liverpool poraza od Napolija

27.11.2019.

Reprezentativni branič Dejan Lovren bio je strijelac izjednačujućeg pogotka Liverpoola u domaćem ogledu Lige prvaka protiv Napolija.

Kolo prije kraja grupne faze, Liverpool je na Anfieldu dočekao Napoli, momčad koja je u prvom kolu svladala aktualne europske prvake rezultatom 2:0.

Talijani su poveli i u ovom susretu, preko Mertensa u 21. minuti, da bi u 65. minuti dvoboja odličnim udarcem glavom na završnih 1:1 poravnao stoper Vatrenih Dejan Lovren.

Lovren je zaigrao u udarnoj postavi Redsa te odradio svih 90 minuta, a pogodak Napoliju bio mu je prvi klupski ove sezone.

Liverpool vodi na tablici Skupine E s deset bodova, jednim više od Napolija te tri više od RB Salzburga, a u zadnjem se kolu sastaju RB Salzburg - Liverpool i Napoli - Genk.