Precizan glavom i petom

Dvostruki strijelac Pašalić vodio Atalantu do pobjede

30.11.2019.

Vezni igrač Vatrenih Mario Pašalić s dva je pogotka, uključujući i jedan atraktivan potez petom, bio je ključni igrač svoje Atalante u gostujućoj pobjedi kod Brescije.

Atalanta je u 14. kolu talijanskog prvenstva gostovala kod Brescije te upisala sva tri boda, prekinuvši tako niz od četiri ligaška dvoboja bez pobjede.

Igrala se 26. minuta kada je Castagne ubacio s desne strane, a Mario Pašalić glavom iz blizine proslijedio loptu u mrežu za vodstvo gostiju. U 61. minuti Pašalić povisuje 2:0 na asistenciju Iličića, sjajnim pogotkom petom s ruba peterca.

Konačnih 3:0 postavio je Iličić u sudačkoj nadoknadi vremena.

Hrvatski je reprezentativac odigrao cijelu utakmicu, a momčad iz Bergama bodovno je poravnata s Cagliarijem i Romom na diobi četvrtog mjesta Serie A, uz susret više.