Bavarci napunili mrežu Werdera

Perišić asistent u golijadi Bayerna, Perica donio pobjedu Mouscronu

14.12.2019.

Ivan Perišić u subotu je dao doprinos visokoj pobjedi Bayerna nad Werderom, dok je Stipe Perica u petak nastavio odličan golgeterski niz te s bijele točke odlučio dvoboj Kortrijka i Mouscrona.

Bayern je u 15. kolu njemačkog nogometnog prvenstva ugostio Werder te nakon dva uzastopna poraza ubilježio vrijednu pobjedu, iako su gosti iz Bremena poveli preko Rashice u 24. minuti.

Preokret su Coutinho i Lewandowski započeli krajem prvog poluvremena, a nastavili svojim novim pogocima sredinom drugog poluvremena (4:1). Potom se u strijelce upisao i Muller, da bi u 78. minuti Coutinho upotpunio svoj hat-trick.

Tada mu je asistirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji je u igru ušao na poluvremenu umjesto braniča Boatenga.

U 19. kolu belgijske lige, Kortrijk je dočekao Mouscron i poveo preko Mboya u 38. minuti, dok je Olinga poravnao na 1:1 nedugo nakon odmora.

Igrala se 79. minuta kada dosuđen kazneni udarac za Mouscron, koji u pobjedu pretvara hrvatski napadač Stipe Perica, koji je tako svoj učinak povećao na sedam pogodaka u posljednjih pet utakmica. Perica je odigrao cijelu utakmicu.