Zatresao mrežu Borussije (D)

Kramarić zaključio preokret za pobjedu Hoffenheima

21.12.2019.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić još je jednom bio na listi strijelaca svog Hoffenheima - ovoga je puta postigao pogodak vrijedan važne pobjede.

Hoffenheim i Borussia Dortmund otvorili su 17. kolo njemačkog nogometnog prvenstva, a gosti su vodili od 17. minute, kada je precizan bio Götze.

Za izjednačenje je pogodio Adamjan desetak minuta prije kraja utakmice, da bi u 87. minuti isti igrač ubacio s lijeve strane, a napadač Vatrenih Andrej Kramarić glavom zatresao mrežu za konačni preokret i pobjedu Hoffenheima 2:1.

Kramarić je odigrao cijeli susret, a Hoffenheim je tako stigao do šestog mjesta bundesligaškog poretka, na tri boda zaostatka od žuto-crnih iz Dortmunda, koji drže četvrtu poziciju.

Nakon tri kola stanke, Kramarić je tako postigao svoj peti ovosezonski ligaški pogodak, a prva je četiri postigao u svoja prva četiri nastupa.