Lijevi branič Vatrenih

Povratnički pogoci Josipa Pivarića na Dynamovim pripremama

28.01.2020.

Hrvatski reprezentativac Josip Pivarić, povratnik nakon ozljede, postigao je dva pogotka u prijateljskom ogledu s Dinamom iz Bresta.

Vlasnik svjetskog srebra iz Rusije, Josip Pivarić, vratio se na nogometne terene nakon jednogodišnje stanke te svoj proces oporavka privodi kraju na zimskim pripremama kijevskog Dynama.

Nastupio je u nekoliko utakmica, a u dvoboju s bjeloruskim imenjakom iz Bresta dva se puta upisao u strijelce. U 23. minuti precizan je bio udarcem s lijeve strane, a u 37. minuti prebacio je suparničkog vratara udarcem glavom s ruba kaznenog prostora.

Pivarić je odigrao cijelo prvo poluvrijeme, a već idući dan odradio je i cijelo drugo poluvrijeme u prijateljskoj pobjedi nad kazahstanskim Kairatom (2:0).