Odlična golgeterska forma

Ante Rebić zatresao mrežu Juventusa u Talijanskom kupu

14.02.2020.

Hrvatski napadač Ante Rebić postigao je svoj peti pogodak u posljednjih šest utakmica, protiv Juventusa u polufinalu Talijanskog kupa.

U prvoj utakmici polufinala Talijanskog kupa Milan je na svom terenu dočekao momčad Juventusa, a susret je završio bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Vodeći je pogodak za crveno-crne postigao hrvatski reprezentativac Ante Rebić, spretnom reakcijom u 61. minuti na ubačaj Castilleja.

Deset minuta poslije Milan je ostao bez isključenog Hernandeza, a Juventus je do poravnanja stigao u sudačkoj nadoknadi. Precizan je bio Ronaldo s bijele točke.

Rebić je igrao do 74. minute, kada je svoje mjesto prepustio Laxaltu, a uzvrat je na rasporedu 4. ožujka.

U drugom polufinalu snage odmjeravaju Brozovićev Inter i Napoli, pri čemu je prvu utakmicu u Milanu dobio Napoli, rezultatom 1:0.