Povratak pogocima

Ante Rebić ponovno strijelac u pobjedi Milana

22.06.2020.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić u ponedjeljak je pronašao put do mreže Leccea, a njegov Milan slavio je na tom gostovanju 4:1.

U svojoj prvoj ligaškoj utakmici nakon prekida natjecanja zbog pandemije koronavirusa, Milan je gostovao kod Leccea i vratio se kući sa sva tri boda, a Ante Rebić zaigrao je u udarnoj postavi crveno-crnih.

Za vodstvo Milana pobrinuo se Castillejo, izjednačio je Mancosu s bijele točke, a novu prednost gostima donosi Bonaventura u 55. minuti.

Samo dvije minute poslije Rebić je pobjegao obrani Leccea, sam pretrčao polovicu terena i matirao domaćeg vratara za 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Leao nedugo nakon što je zamijenio hrvatskog napadača.

Rebić je prije deset dana isključen u dvoboju Talijanskog kupa s Juventusom, a u posljednjih osam nastupa za Milan prije stanke postigao je sedam pogodaka.

Milan na tablici Serie A drži sedmu poziciju, bodovno poravnat sa šestoplasiranim Napolijem, a u sljedećem kolu na svom terenu dočekuje Kalinićevu Romu.