Tri boda protiv Nižićevog Ahmata

Vlašić i Bistrović potvrdili pobjedu moskovskog CSKA

30.08.2020.

Nikola Vlašić i Kristijan Bistrović odigrali su ključne uloge u gostujućoj pobjedi svog CSKA kod Ahmata (3:0).

U šestom kolu ruskog prvenstva CSKA je kod Ahmata uzeo sva tri boda, a nakon vodećeg pogotka Kučaeva u 11. minuti preostali su dio golgeterskog posla odradili hrvatski nogometaši, Nikola Vlašić i Kristijan Bistrović.

Bistrović je, naime, po svom ulasku u igru sredinom drugog poluvremena povisio rezultat na 2:0, u 88. minuti dvoboja, na asistenciju Vlašića, a potom je Vlašić izravnom iz slobodnog udarca u 90. minuti postavio konačnih 3:0.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu, kao i Zoran Nižić u redovima Ahmata, a hrvatskom je veznjaku to bio već treći pogodak u četiri ovosezonska nastupa.

Vedran Ćorluka i Dejan Lovren susreli su se u remiju Lokomotiva i Zenita, a njihove obrane nisu primile pogodak (0:0).