CSKA nadjačao Spartak

Vlašić strijelac u derbiju, Bradarić asistent za pobjedu

13.09.2020.

Nikola Vlašić upisao je u nedjelju svoj četvrti ligaški pogodak u pet ovosezonskih nastupa, a Domagoj Bradarić asistirao je za pobjedu Lillea.

Moskovski CSKA odmjerio je u sedmom kolu ruskog prvenstva snage s gradskim rivalom Spartakom, koji je u 11. minuti poveo pogotkom Poncea.

Međutim, uslijedio je preokret koji je nakon pola sata igre započeo Magnusson, a nastavio Nikola Vlašić još jednim efektnim prvenstvenim pogotkom. Precizan je bio u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

Konačnih 3:1 postavio je Ejuke u nadoknadi drugog poluvremena, a Vlašića je u 88. minuti zamijenio Kristijan Bistrović.

Ove je sezone Vlašić odigrao pet ligaških utakmica, a strijelac nije bio samo protiv Krasnodara (0:0), dok je zatresao mreže Zenita, Rubina, Ahmata i Spartaka.

U sklopu trećeg kola Ligue 1, Lille je pobijedio Metz 1:0, pri čemu je asistent za pobjedonosni pogodak bio Domagoj Bradarić, koji je odlično poslužio strijelca Arauja u 88. minuti dvoboja. Bradarić je odradio svih 90 minuta.