Hoffenheim ipak poražen

Kramarić nastavio niz, sjajno zatresao mrežu Eintrachta

03.10.2020.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je već šesti bundesligaški pogodak ove sezone, no nije bio dostatan za novi uspjeh Hoffenheima.

Nakon hat-tricka Kölnu i dva pogotka Bayernu u prva dva kola novog izdanja njemačkog nogometnog prvenstva, Andrej Kramarić u strijelce se upisao i u trećem kolu protiv Eintrachta.

Igrala se 18. minuta u Frankfurtu kada se na rubu šesnaesterca oslobodio svojih čuvara te prekrasno naciljao suprotne rašlje za vodstvo svoje momčadi.

Međutim, Eintracht je u drugom poluvremenu pogocima Kamade i Dosta preokrenuo rezultat te proslavio pobjedu 2:1, a Kramarić je odradio svih 90 minuta.

Hoffenheim sa šest osvojenih bodova drži peto mjesto na tablici, a Kramarić je sa šest pogodaka vodeći strijelac Bundeslige ispred Haalanda iz dortmundske Borussije, koji je postigao četiri.