Vatreni spasili crno-plave poraza

Brozović i Perišić režirali povratak Intera protiv Parme

31.10.2020.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić postigli su u subotu pogotke vrijedne osvajanja jednog Interovog boda u ligaškom ogledu s Parmom.

Inter i Parma sastali su se u šestom kolu Serie A, a gosti su pogocima Gervinha iz 46. i 62. minute stekli dva pogotka prednosti na San Siru.

Međutim, već u 64. minuti - samo šest minuta nakon svog ulaska u igru - Marcelo Brozović stvara si prostor za udarac s ruba šesnaesterca i prizemnim udarcem pogađa za smanjenje zaostatka.

U sudačkoj nadoknadi utakmice Kolarov ubacuje iz slobodnog udarca, a Ivan Perišić iz blizine glavom skreće loptu u mrežu za izjednačenje na konačnih 2:2.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, a Inter drži peto mjesto prvenstvenog poretka s 11 osvojenih bodova.

Brozoviću i Perišiću to su bili prvi ovosezonski pogoci.