Brozoviću svih 90 minuta

Perišić strijelac protiv Reala, Modrić proslavio pobjedu

03.11.2020.

U susretu trećeg kola Lige prvaka između Real Madrida i Intera zaigrala su trojica hrvatskih reprezentativaca, a Ivan Perišić upisao se na listu strijelaca.

Real Madrid i Inter ušli su u međusobni dvoboj tražeći prvu pobjedu u ovosezonskom izdanju Lige prvaka, a španjolski je prvak poveo 2:0 pogocima Benzeme i Ramosa u 25. i 33. minuti.

Talijani su odmah smanjili zaostatak preko Martineza, a u 68. minuti Perišić se na desetak metara vrlo dobro snašao te pogodio suprotni donji kut Realovih vrata za izjednačenje na 2:2.

U 78. minuti u igru je ušao i kapetan Vatrenih Luka Modrić, koji je zamijenio Kroosa, da bi samo dvije minute poslije Rodrygo osigurao domaćinu pobjedu i vrijedna tri boda (3:2).

Perišića je prije toga zamijenio Sanchez, dok je Marcelo Brozović igrao od početka do kraja utakmice.

Na tablici Skupine B vodi Borussia Mönchengladbach s pet bodova, ispred Šahtara i Real Madrida koji imaju po četiri, a Inter je trenutačno posljednji s dva osvojena boda.