Drugi ovosezonski pogodak

Marko Pjaca jedini strijelac Genoe protiv Rome

08.11.2020.

Genoa je u nedjelju poražena od Rome 3:1, a autor jedinog pogotka svoje momčadi bio je hrvatski ofenzivac Marko Pjaca.

U sedmom kolu talijanskog nogometnog prvenstva Genoa je dočekala Romu s Markom Pjacom u početnoj postavi, a gosti iz Rima poveli su preko Mhitarjana u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Igrala se 50. minuta kada je Scamacca proigrao Pjacu, a hrvatski je nogometaš matirao vratara Lopeza za poravnanje na 1:1.

Međutim, Mhitarjan je potom upotpunio svoj hat-trick za pobjedu Rome, pri čemu je Pjaca igru napustio u 61. minuti prepustivši mjesto Pandevu, dok je Milan Badelj ušao u 81. minuti umjesto Zajca. Petar Brlek nije konkurirao za sastav Genoe zbog ozljede.

Genoa s pet osvojenih bodova drži 18. mjesto ligaškog poretka, a Roma je četvrta.