Nova pobjeda Hoffenheima

Kramarić ušao s klupe, postigao pogodak za samo tri minute

10.12.2020.

U dvoboju Hoffenheima i Genta, hrvatski napadač Andrej Kramarić upisao se u strijelce samo tri minute po svom ulasku u igru.

Njemački Hoffenheim osvojio je Skupinu L Europske lige već nakon petog kola grupne faze te je domaći ogled s Gentom odigrao bez rezultatskog pritiska, a Beier, Skov te još jednom Beier osigurali su do 49. minute teško dostižnih 3:0.

Andrej Kramarić na teren je ušao u 61. minuti umjesto Klaussa, a već u 64. minuti na drugoj je vratnici dočekao ubačaj Beiera i pretvorio ga u 4:0.

Počasni pogodak za goste (4:1) postigao je Fortuna desetak minuta prije kraja. Kramarić i suigrači bit će nositelji u ždrijebu šesnaestine finala Europske lige, a iz Skupine L prolazak je osigurala i Crvena zvezda.

Napadač Vatrenih ove je jeseni postigao dva europska pogotka - uz današnji protiv Genta, precizan je bio i na gostovanju kod Slovana iz Libereca (2:0) krajem studenoga.