Hrvat za prvi pogodak Osasune

Ante Budimir strijelac na gostovanju kod Valladolida

12.12.2020.

Napadač Vatrenih Ante Budimir upisao se u listu strijelaca u ligaškom dvoboju Valladolida i Osasune (3:2) odigranom u petak.

Valladolid i Osasuna sastali su se u sklopu 13. kola Primere, a domaćin je poveo preko Weissmana nakon samo sedam minuta igre.

Igrala se 27. minuta kada je Ante Budimir glavom skrenuo dodavanje Oiera u mrežu za 1:1, da bi Torres prije odlaska na odmor u potpunosti preokrenuo rezultat.

Ipak, Valladolid je u drugom poluvremenu pronašao put do novog preokreta - Orellana s bijele točke te još jednom Weissman režiraju pobjedu 3:2.

Budimir je odigrao cijelu utakmicu, a ove je sezone po dolasku iz Mallorce u Osasunu postigao dva pogotka - prvi je proslavio krajem listopada protiv Atletico Madrida.