Ušao s klupe, ublažio poraz

Pašalić se vratio pogotkom, Lazio pobijedio Atalantu

31.01.2021.

U dvoboju Atalante i Lazija, hrvatski reprezentativac Mario Pašalić pogotkom je obilježio svoj povratak na nogometne terene.

U 20. kolu Serie A, Atalanta je dočekala Lazio u jednom od izravnih okršaja za europske pozicije, a gosti iz Rima poveli su 2:0 pogocima na počecima prvog (Marušić) i drugog (Correa) poluvremena.

Mario Pašalić u igru je ušao u 54. minuti umjesto Mirančuka, nakon više od dva mjeseca stanke. Desetak minuta prije kraja prvi je reagirao poslije Murielove vratnice i smanjio rezultat na 2:1, no Muriqi je ubrzo postavio konačnih 3:1 za Lazio.

Boško Šutalo nije konkurirao za dvoboj, a Lazio je na tablici preskočio momčad iz Bergama te drži peto mjesto, s bodom više od šestoplasirane Atalante.

Pašalić je u studenome nastupio u sve tri utakmice hrvatske reprezentacije, protiv Turske, Švedske i Portugala, a na gostovanju u Istanbule upisao se u strijelce.