Započeo i dovršio posao

Dvostruki strijelac Pašalić junak Atalantine pobjede

12.03.2021.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić postigao je dva pogotka u prvenstvenoj pobjedi svoje Atalante nad Spezijom (3:1).

Nogometaši Atalante dočekali su Speziju u 27. kolu Serie A, a novom su se pobjedom - nakon poraza kod vodećeg Intera - poravnali s Juventusom na trećem mjestu ligaškog poretka, uz dvije utakmice više od Stare dame.

Mreže su mirovale do 53. minute, kada vezni igrač Vatrenih Mario Pašalić s desetak metara zaključuje lijepu akciju Atalante, na asistenciju Iličića.

Ubrzo je Muriel povisio na 2:0, da bi u 73. minuti, nakon oduzete lopte, Zapata uposlio Pašalića za 3:0. Poraz gostiju potom je ublažio Piccoli.

Pašalića je u sudačkoj nadoknadi zamijenio Pessina, a Boško Šutalo zbog ozljede nije konkurirao za sastav domaćina. U redovima Spezije cijelu je utakmicu odigrao mladi reprezentativac Martin Erlić.