CSKA svladao Tambov

Vlašić strijelac u Olićevom pobjedničkom debiju

04.04.2021.

Ivica Olić debitirao je na klupi moskovskog CSKA gostujućom pobjedom kod Tambova, a Nikola Vlašić pogotkom je započeo preokret svoje momčadi.

Nakon dva uzastopna ligaška poraza, CSKA iz Moskve gostovao je kod posljednjeplasirane momčadi ruskog prvenstva, Tambova, a po prvi je puta funkciju trenera obnašao Ivica Olić, bivši hrvatski reprezentativac i donedavni član stručnog stožera srebrnih Vatrenih.

Tambov je poveo u 16. minuti, kada je prvi kazneni udarac na utakmici realizirao Arhipov, a samo deset minuta poslije na isti način odgovara vezni igrač Vatrenih Nikola Vlašić te s bijele točke donosi izjednačenje na 1:1.

CSKA je do potpunog preokreta stigao u 52. minuti, kada Rondon pogađa s 11 metara (2:1), da bi u 64. minuti bio dosuđen već četvrti kazneni udarac. Međutim, Vlašić tada nije bio precizan, a rezultat se više nije mijenjao.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu, a CSKA je bodovno poravnat s trećeplasiranim Lokomotivom, momčadi Vedrana Ćorluke. Zenit Dejana Lovrena vodi s pet bodova više i utakmicom manje.

Ivica Olić sljedeći prvenstveni ispit ima za osam dana, kada CSKA na svom terenu dočekuje Rotor iz Volgograda.