Pogodak nakon osam minuta igre

Ante Rebić osigurao vodstvo, Milan slavio kod Parme

10.04.2021.

Ante Rebić, napadač Vatrenih, postigao je prvi pogodak svog Milana na uspješno odrađenom gostovanju kod Parme.

Parma je ugostila Milan u sklopu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva, a gosti su poveli nakon samo osam minuta igre, kada je Ibrahimović uposlio Antu Rebića, a hrvatski je napadač nakon okreta silovito pogodio suparničku mrežu.

Kessie je krajem prvog poluvremena povisio na 2:0, da bi Parma smanjila zaostatak u 66. minuti preko Gagliola, nedugo nakon Ibrahimovićevog isključenja. Milanovu je pobjedu u sudačkoj nadoknadi potvrdio Leao (3:1).

Upravo je Leao u 84. minuti zamijenio Rebića, koji sada na svom golgeterskom kontu ima šest ovosezonskih ligaških pogodaka.

Drugoplasirani Milan za vodećim Interom zaostaje osam bodova, uz utakmicu više, a Perišićeva i Brozovićeva momčad u nedjelju dočekuje Rogov Cagliari.