Šesto kolo Lige prvaka

Sjajan gol Modrića u pobjedi Real Madrida

10.12.2013.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić prekrasnim je pogotkom trasirao put uspjeha Real Madrida u šestom kolu Lige prvaka.

Real Madrid u utorak je slavio na gostovanju kod danskog Kobenhavna u posljednjem nastupu u Skupini B Lige prvaka. Španjolci su domaćine svladali 2:0 te potvrdili već ranije osigurano prvo mjesto na tablici.

U 25. minuti Madriđane je u vodstvo doveo Luka Modrić, izvrsnim potezom na rubu kaznenog prostora i preciznim udarcem u same rašlje.

Konačni je rezultat postavio Cristiano Ronaldo početkom drugog poluvremena, a Modrić je iz igre izašao u 82. minuti.

Mario Mandžukić odigrao je 68 minuta u porazu svog Bayerna od Manchester Cityja, u Münchenu, a nakon njegovog udarca u 12. minuti Götze je postigao pogodak za 2:0. No, Englezi su preokrenuli i osvojili sva tri boda rezultatom 3:2.

Darijo Srna odradio je svih 90 minuta u porazu Šahtara na gostovanju kod Manchester Uniteda. Pritom je zaradio i žuti karton, a Eduardo Alves da Silva utakmicu je proveo na klupi. Šahtar je završio na trećem mjestu u skupini, iza Manchester Uniteda i Bayera iz Leverkusena.