Strijelac dva kola zaredom

Rebić ponovno doveo Milan u vodstvo, Milan ponovno pobijedio

18.04.2021.

Hrvatski napadač Ante Rebić drugo je kolo zaredom postigao vodeći pogodak za Milan te opet proslavio pobjedu svoje momčadi.

Nakon prošlotjednih 3:1 kod Parme, Milan je u 31. kolu Serie A ugostio Genou, a za vodeći se pogodak crveno-crnih opet pobrinuo hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

U 13. minuti dvoboja lijepim je volejem s ruba kaznenog prostora naciljao suprotnu stranu suparničkih vrata, dok je Genoa izjednačila u 37. minuti preko Destra.

Pobjedu je Milanu donio autogol Scamacce sredinom drugog poluvremena, nakon akcije u kojoj je sudjelovao i Mario Mandžukić, koji je u igru ušao u 62. minuti. Rebić je igrao od početka do kraja utakmice.

U redovima Genoe Milan Badelj je odradio cijeli susret, a Marko Pjaca je u 56. minuti zamijenio strijelca Destra. Milan na tablici zaostaje osam bodova za vodećim Interom, koji u večernjem terminu gostuje kod Napolija.