Dva pogotka Borussiji (M)

Andrej Kramarić započeo i dovršio preokret Hoffenheima

21.04.2021.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić bio je glavni režiser pobjedničkog preokreta svog Hoffenheima protiv Borussije iz Mönchengladbacha.

Hoffenheim je u 30. kolu Bundeslige dočekao Borussiju iz Mönchengladbacha, a gosti su u prvom dijelu stekli dva pogotka prednosti.

Međutim, na početku drugog poluvremena, iz akcije poslije udarca iz kuta, Andrej Kramarić skreće loptu u mrežu za smanjenje rezultata na 2:1, da bi Bebou u 60. minuti izjednačio na 2:2.

Samo pet minuta poslije, na povratnu loptu Kaderabeka, Kramarić lijepim udarcem iz kaznenog prostora donosi pobjedu svojoj momčadi. Iz igre je izašao u sudačkoj nadoknadi.

S nova dva pogotka svoj je ovosezonski golgeterski učinak povećao na 15, te drži peto mjesto prvenstvene ljestvice strijelaca. Hoffenheim je na 11. mjestu ligaškog poretka s 35 osvojenih bodova.