Nastavak lova na naslov prvaka

Modrić poveo Real Madrid prema vrijednoj pobjedi

13.05.2021.

Hrvatski kapetan Luka Modrić bio je strijelac vodećeg pogotka u gostujućoj pobjedi Real Madrida nad Granadom.

Dva kola prije kraja španjolskog nogometnog prvenstva, Real Madrid za vodećim Atletico Madridom zaostaje samo dva boda, zahvaljujući gostujućoj pobjedi protiv Granade (4:1).

Prvi je pogodak pao nakon 17 minuta igre, a postigao ga je kapetan Vatrenih Luka Modrić, iskosa matiravši domaćeg vratara kroz noge, na asistenciju Gutierreza.

Rodrygo je krajem prvog dijela povisio na 2:0, da bi u 71. minuti Molina vratio neizvjesnost. Ipak, Odriozola i Benzema uskoro su na semaforu ispisali konačni rezultat.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu, a Real Madrid u sljedećem kolu gostuje kod Athletic Bilbaa. Atletico Madrid, čije boje brane Šime Vrsaljko i Ivo Grbić, na svom terenu dočekuje Osasunu, momčad Ante Budimira.