Pogodak za bod u Bielefeldu

Andrej Kramarić ne staje: oborio još jedan klupski rekord

15.05.2021.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavio je svoj golgeterski niz te postigao pogodak u četvrtom uzastopnom bundesligaškom kolu.

U završnici njemačkog nogometnog prvenstva Andrej Kramarić drži svoje mjesto među najboljim strijelcima - kolo prije kraja, peti je na ljestvici s 19 pogodaka, iza Lewandowskog, Silve, Haalanda i Weghorsta.

Time je ujedno oborio i klupski rekord te postao prvi igrač u povijesti s tim brojem pogodaka u jednoj prvoligaškoj sezoni.

Njegov Hoffenheim u subotu je gostovao kod Arminije u Bielefeldu, a hrvatski je napadač put do mreže pronašao već u petoj minuti dvoboja, nakon efektno odigranog protunapada sa suigračem Adamjanom.

Arminia je konačnih 1:1 postavila preko Voglsammera u 23. minuti, a Kramarić je igrao od početka do kraja utakmice.