Atalanta osigurala Ligu prvaka

Mario Pašalić ponovno strijelac po ulasku s klupe

15.05.2021.

Vezni igrač Vatrenih Mario Pašalić po drugi je put u samo četiri dana postigao ligaški pogodak kao džoker s klupe.

Nakon što je Beneventu zatresao mrežu samo osam minuta po svom ulasku u igru, Mariju Pašaliću trebale su samo tri minute za isti učinak na gostovanju kod Genoe.

Atalanta je pobijedila 4:3, a hrvatski je reprezentativac u 48. minuti zamijenio Zapatu te potom potpisao četvrti pogodak svoje momčadi. Prva tri postigli su Zapata, Malinovski i Gosens.

Šomurodov s dva i Pandev s jednim pogotkom vratili su domaćina u susret, no Atalanta je sačuvala pobjedu i kolo prije kraja Serie A drži drugo mjesto s tri boda i utakmicom više od Rebićevog i Mandžukićevog Milana te je osigurala mjesto u Ligi prvaka.

U redovima Genoe Marko Pjaca je odigrao cijelu utakmicu, dok Milan Badelj nije konkurirao za nastup zbog ozljede.