Inter uvjerljiv protiv Udinesea

Ivan Perišić prekrasnim pogotkom zaključio ligašku sezonu

23.05.2021.

U posljednjem kolu talijanskog prvenstva novi je vlasnik titule, milanski Inter, pobijedio Udinese 5:1, a sjajnim je udarcem gostujuću mrežu pogodio i Ivan Perišić.

S titulom u džepu, Inter je svoj posljednji nastup ove sezone u Serie A odradio kod kuće protiv Udinesea, a hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u igru je ušao u 57. minuti, umjesto Hakimija, pri rezultatu 3:0.

Samo sedam minuta poslije uposlio ga je Vecino, a Perišić izvrsno odmjerenim udarcem s petnaestak metara matira gostujućeg vratara za četvrti pogodak svoje momčadi.

Peti je potpisao Lukaku, a Pereyra je naposljetku postigao počasni pogodak za Udinese. Marcelo Brozović nije konkurirao za nastup zbog suspenzije.

Inter je ove sezone osvojio čak 91 bod te prekinuo dugogodišnju prvenstvenu dominaciju Juventusa.