Slavlje u Valenciji

Modrić asistirao za pobjedu Real Madrida

23.12.2013.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je jednu od ključnih uloga u prvenstvenoj pobjedi svog Real Madrida na gostovanju kod Valencije.

U 17. kolu Primere Real Madrid istrčao je na Mestallu te pobjedom 3:2 osvojio nova tri prvenstvena boda.

Di Maria je doveo goste u vodstvo u 28. minuti, ubrzo je izjednačio Piatti, a Ronaldo je pet minuta prije odlaska na odmor vratio prednost sastavu iz glavnog grada Španjolske.

Na 2:2 poravnao je Mathieu u 62. minuti, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić uposlio je dobrom loptom u 82. minuti svog suigrača Jesea, koji s desne strane pogađa za pobjedu Real Madrida.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu, a Real Madrid na tablici drži treće mjesto, s pet bodova zaostatka za vodećim sastavima, Barcelonom i Atletico Madridom.