Kapetan svog kluba

Andrej Kramarić u produžetku donio prolaz Hoffenheimu

09.08.2021.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je dva pogotka u prvom kolu Njemačkog kupa, uključujući i pobjednički u 108. minuti dvoboja.

Hoffenheim je u prvom ovosezonskom nastupu u Njemačkom kupu gostovao kod Viktorije Köln, a prvi se u strijelce upisao napadač Vatrenih Andrej Kramarić, koji je u 27. minuti realizirao kazneni udarac.

Ubrzo je izjednačio Handle, a s tih 1:1 ušlo se u produžetke. Hoffenheimu je novo vodstvo osigurao Dabbur u 94. minuti, da bi Greger u 102. minuti poravnao na 2:2.

Odlučujući se trenutak naposljetku dogodio u 108. minuti, kada upravo Kramarić izvrsnim potezom u šesnaestercu ispisuje na semaforu 3:2, rezultat kojim je Hoffenheim osigurao plasman u sljedeću fazu natjecanja.

Kramarić je igrao od početka do kraja utakmice, a nosio je i kapetansku vrpcu.