Kramarić, Pašalić i Brekalo upisali vrijedne asistencije

22.08.2021.

Hrvatski reprezentativci ubilježili su ovog vikenda tri nove asistencije, pri čemu su dvije bile ključne za osvajanje sva tri boda.

Nakon tri asistencije u prvom bundesligaškom kolu, Andrej Kramarić svom je učinku dodao još jednu asistenciju u drugom kolu, u domaćem dvoboju Hoffenheima s Union Berlinom.

Utakmica je završila 2:2, a Kramarić je u 30. minuti sjajno proigrao Bruuna Larsena, izbacivši jednim potezom iz igre cjelokupnu gostujuću obranu.

Wolfsburg je gostovao kod Herthe te se našao u rezultatskom zaostatku, no nakon izjednačenja, Josip Brekalo u 88. minuti asistira Nmechi za potpuni preokret i pobjedu svoje momčadi (2:1).

U prvom kolu Serie A Atalanta je gostovala kod Torina te je također u samu završnicu ušla s 1:1 na semaforu, da bi u trećoj minuti sudačke nadoknade Mario Pašalić s tla uspio dodati loptu Piccoliju za sva tri boda (2:1).