Pobjeda Jurićeve momčadi

Drugi pogodak Brekala u Serie A, Torino svladao Genou

22.10.2021.

Josip Brekalo postigao je u petak svoj drugi pogodak u Serie A te proslavio pobjedu Torina protiv Genoe (3:2).

Torino je ugostio Genou u prvoj utakmici devetog kola talijanskog nogometnog prvenstva, a pogocima Sanabrije i Pobege na poluvremenu je vodio 2:0.

Destro je sredinom nastavka smanjio zaostatak gostiju, da bi u 77. minuti hrvatski reprezentativac Josip Brekalo iz blizine okončao akciju Torina za 3:1.

Do kraja je Genoa preko Caiceda smanjila na 3:2, no Torino je sačuvao sva tri boda te drži deseto mjesto na tablici.

Brekalo je igrao od početka do kraja susreta, a u momčadi Ivana Jurića zbog ozljede nije bilo Marka Pjace. S druge strane, u redovima Genoe su Milan Badelj i Adrian Šemper ostali među pričuvama.