Odlična forma

Pogodak Majera u pobjedi Rennesa

25.02.2022.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer odigrao je za Rennes još jednu zapaženu utakmicu, koju je začinio pogotkom u gostujućem trijumfu protiv Montpelliera (4:2).

Rennes je u prvom susretu 26. kola francuske Ligue 1 pobijedilo Montpellier u gostima 4:2, a Majer je bio strijelac četvrtog pogotka. U 84. minuti izveo je dupli pas s Bourigeaudom te je lijepo naciljao suprotni kut mreže domaćina za potvrdu pobjede svoje momčadi. Majer je zamijenjen u devedesetoj minuti.

Rennes je sjajno otvorio utakmicu i već poslije petnaest minuta poveo 2:0 zahvaljujući pogocima Terriera (8') i Bourigeauda (15'). Montpellier je uspio izjednačiti golovima Oyonga (19’) i Wahija (41’), ali u nastavku je uslijedio novi udar Rennesa. Najprije je Laborde pogodio s bijele točke za 3:2 (52'), a golijadu zaključio Majer svojim drugim prvenstvenim pogotkom.

Zanimljivo, Lovro Majer je svoj prvijenac za Rennes zabio baš protiv Montpelliera u 14. kolu.