Pobjeda Spezije, remi Stuttgarta

Drugi pogodak Erlića, šesta asistencija Sose

13.03.2022.

Hrvatski branič Martin Erlić postigao je vodeći pogodak za Speziju protiv Cagliarija, dok je Sosa pomogao spasiti Stuttgart poraza od Union Berlina.

Spezia je pobijedila Cagliari 2:0 u sklopu 29. kola Serie A, a prvi je pogodak na utakmici bio djelo Martina Erlića, koji je najbolje reagirao nakon udarca iz kuta u 55. minuti.

Pobjedu domaćina potvrdio je Manaj, a Erlić je odigrao cijeli susret. Bio mu je to drugi ovosezonski ligaški pogodak, a njegova je momčad ovime prekinula niz poraza te se dodatno odmaknula od zone ispadanja.

Borna Sosa ubilježio je već šestu asistenciju u aktualnom izdanju Bundeslige. Stuttgart je 26. kolu gostovao kod Union Berlina, koji je poveo krajem prvog dijela, kada je precizan bio Awoniyi.

Tih 1:0 stajalo je na semaforu sve do 90. minute, kada Sosa pronalazi Kalajdžića za izjednačenje na konačnih 1:1. Hrvatski reprezentativac također je odradio cijeli dvoboj.